• Ново
  Чевларник Санто со 3 врати сонома
  Чевларник Санто со 3 врати сонома
  Чевларник Санто со 3 врати сонома
  Чевларник Санто со 3 врати сонома
  Чевларник Санто со 3 врати сонома
  Чевларник Санто со 3 врати сонома
  Чевларник Санто со 3 врати сонома
  Чевларник Санто со 3 врати сонома
  Чевларник Санто со 3 врати сонома

  Чевларник Санто со 3 врати сонома

  Напиши рецензија (0)
  6.500 ден.
  9.400 ден.
  Заштеди 2.900 ден.
  со ДДВ
  Распродадено
  
  

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот SANTO е она што ви треба.

  Дизајниран со финеси за да може да се вклопи насекаде, нуди голем простор за складирање и организација кои не се видливи на прв поглед.

  Изработен од висококвалитетна иверица.

  Вклучува: 3 врати со шарки и 3 внатрешни полици

  * Капацитет: 16 пара чевли.

  * Достапен во сонома боја.

  * Поддршка на 4 светло кафени ПП ногарки.

  Димензии:

  Должина: 89,5 см.

  Длабочина: 34,5 см.

  Висина: 91,5 см.

  Дебелина: 16 мм.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот SANTO е она што ви треба.

  Дизајниран со финеси за да може да се вклопи насекаде, нуди голем простор за складирање и организација кои не се видливи на прв поглед.

  Изработен од висококвалитетна иверица.

  Вклучува: 3 врати со шарки и 3 внатрешни полици

  * Капацитет: 16 пара чевли.

  * Достапен во сонома сива боја.

  * Поддршка на 4 светло кафени ПП ногарки.

  Димензии:

  Должина: 89,5 см.

  Длабочина: 34,5 см.

  Висина: 91,5 см.

  Дебелина: 16 мм.

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  123-000031

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Санто со 3 врати сонома

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Санто со 3 врати сонома

  6.500 ден.
  9.400 ден.
  Заштеди 2.900 ден.
  со ДДВ