• Ново
  Чевларник Мантам сива
  Чевларник Мантам сива
  Чевларник Мантам сива
  Чевларник Мантам сива
  Чевларник Мантам сива
  Чевларник Мантам сива
  Чевларник Мантам сива
  Чевларник Мантам сива

  Чевларник Мантам сива

  Напиши рецензија (0)
  11.500 ден.
  16.500 ден.
  Заштеди 5.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  
  

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот Мантам е она што ви треба.

  Изработен од висококвалитетна иверица

  Вклучува: 2 кабинети со по 4 полици.

  * Капацитет: 24 пара чевли.

  * Достапен во сива боја

  Димензии:

  Должина: 78 см

  Длабочина: 40 см

  Висина: 170,5 см

  Нето внатрешна длабочина на полица: 33 cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот Мантам е она што ви треба.

  Изработен од висококвалитетна иверица

  Вклучува: 2 кабинети со по 4 полици.

  * Капацитет: 24 пара чевли.

  * Достапен во сива боја

  Димензии:

  Должина: 78 см

  Длабочина: 40 см

  Висина: 170,5 см

  Нето внатрешна длабочина на полица: 33 cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  049-000008
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Мантам сива

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Мантам сива

  11.500 ден.
  16.500 ден.
  Заштеди 5.000 ден.
  со ДДВ