• Ново
  Чевларник Санте венге
  Чевларник Санте венге
  Чевларник Санте венге
  Чевларник Санте венге
  Чевларник Санте венге
  Чевларник Санте венге

  Чевларник Санте венге

  Напиши рецензија (0)
  12.990 ден.
  18.500 ден.
  Заштеди 5.510 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  
  

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот Санте е она што ви треба.

  Изработено од висококвалитетна иверка.

  * Вклучува: 3 врати со шарки, 9 внатрешни полици и 1 фиока.

  * Капацитет: 30 пара чевли.

  * Достапен во венге боја.

  Димензија:

  Должина: 120 см

  Длабочина: 37 см

  Вкупна висина: 123 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот Санте е она што ви треба.

  Изработено од висококвалитетна иверка.

  * Вклучува: 3 врати со шарки, 9 внатрешни полици и 1 фиока.

  * Капацитет: 30 пара чевли.

  * Достапен во венге боја.

  Димензија:

  Должина: 120 см

  Длабочина: 37 см

  Вкупна висина: 123 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  123-000004
  99 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Санте венге

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Санте венге

  12.990 ден.
  18.500 ден.
  Заштеди 5.510 ден.
  со ДДВ