• Ново
  Чевларник Санте бела
  Чевларник Санте бела
  Чевларник Санте бела
  Чевларник Санте бела
  Чевларник Санте бела
  Чевларник Санте бела
  Чевларник Санте бела
  Чевларник Санте бела

  Чевларник Санте бела

  Напиши рецензија (0)
  12.990 ден.
  18.500 ден.
  Заштеди 5.510 ден.
  со ДДВ
  Распродадено
  
  

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот Санте е она што ви треба.

  Изработено од висококвалитетна иверка.

  * Вклучува: 3 врати со шарки, 9 внатрешни полици и 1 фиока.

  * Капацитет: 30 пара чевли.

  * Достапен во бела боја.

  Димензија:

  Должина: 120 см

  Длабочина: 37 см

  Вкупна висина: 123 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Дали барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом? Ако е така, тогаш чевларникот Санте е она што ви треба.

  Изработено од висококвалитетна иверка.

  * Вклучува: 3 врати со шарки, 9 внатрешни полици и 1 фиока.

  * Капацитет: 30 пара чевли.

  * Достапен во бела боја.

  Димензија:

  Должина: 120 см

  Длабочина: 37 см

  Вкупна висина: 123 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  123-000027

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Санте бела

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Санте бела

  12.990 ден.
  18.500 ден.
  Заштеди 5.510 ден.
  со ДДВ