• Ново
  Чевларник Мадам со 3 врати
  Чевларник Мадам со 3 врати
  Чевларник Мадам со 3 врати
  Чевларник Мадам со 3 врати
  Чевларник Мадам со 3 врати
  Чевларник Мадам со 3 врати

  Чевларник Мадам со 3 врати

  Напиши рецензија (0)
  14.990 ден.
  21.350 ден.
  Заштеди 6.360 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  
  

  Карактеристики:

  * Изработен од висококвалитетна иверица

  * Вклучува: 2 кабинети со по 3 полици.

  * Капацитет: 16 пара чевли.

  * Достапен во сонома-црна боја

   Димензии:

  Должина: 115,5 см

  Длабочина: 40 см

  Висина: 92 см

  Нето внатрешна длабочина на полица: 33 cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Карактеристики:

  * Изработен од висококвалитетна иверица

  * Вклучува: 2 кабинети со по 3 полици.

  * Капацитет: 16 пара чевли.

  * Достапен во сонома-црна боја

   Димензии:

  Должина: 115,5 см

  Длабочина: 40 см

  Висина: 92 см

  Нето внатрешна длабочина на полица: 33 cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  049-000046
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Мадам со 3 врати

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Мадам со 3 врати

  14.990 ден.
  21.350 ден.
  Заштеди 6.360 ден.
  со ДДВ