Iskra JC-220S чистач на пареа
   Iskra JC-220S чистач на пареа
   Iskra JC-220S чистач на пареа
   Iskra JC-220S чистач на пареа
   Iskra JC-220S чистач на пареа
   Iskra JC-220S чистач на пареа

   Iskra JC-220S чистач на пареа

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 1500W

   • Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C

   • Гаранција 24 месеци 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

   • Моќност: 1500W (максимум)

   • Должина на кабел: 5м

   • Глава со кружен зглоб

    - страничен наклон од 90 °

    - навалување напред - наназад 70 °

   • Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C

   • Погоден за повеќето материјали и површини

   • Турбо систем за греење

   • Ергономски дизајнирана рачка

   • Резервоар за вода 300 ml

   • Заштитен капак на резервоарот за вода

   • Достапно на сите места

   • Димензии на пакувањето (LxWxH mm): 245x170x510

   • Нето тежина: 3 кг

   • Бруто тежина: 3,2 кг

   Додатоци:

   • Додаток за чистење на прозорци

   • Додаток за чистење облека

   • Крпи за чистење

   • Тркалезни четки (2 пати изработени од најлон)

   • млазница на млаз со пареа

   • Аголна екстензија

   • Чаша за Мерење

   3830076850547
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra JC-220S чистач на пареа

   2 други производи во иста категорија:

   Iskra JC-220S чистач на пареа

   3.999 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ