Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER
   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER
   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER
   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER
   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER
   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER
   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER

   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER

   Напиши рецензија (0)
   7.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Основата за чистење може да ротира до 180 степени, овозможувајќи лесно маневрирање под мебелот и ќошевите. Елиминира 99.9% од домашните бубачки и бактерии без додатни хемиски средства. Променливо електронско прилагодување на пареата во зависност од материјалот кој се чисти. Подготвено за користење за 20 секунди од вклучувањето. Вграден воден филтер против бигор | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER

   Основата за чистење може да ротира до 180 степени, овозможувајќи лесно маневрирање под мебелот и ќошевите. Елиминира 99.9% од домашните бубачки и бактерии без додатни хемиски средства. Променливо електронско прилагодување на пареата во зависност од материјалот кој се чисти. Подготвено за користење за 20 секунди од вклучувањето. Вграден воден филтер против бигор.

   Доаѓа со 2 микрофибер папучи.

   1 x лизгач за теписони.

   BLACK+DECKER
   BDS1616R-QS
   2 производи

   Технички податоци

   Боја
   Бела
   Излезна моќност
   1600 W
   Температура на пареа
   85 C°
   Должина на кабел
   5m
   Функции
   Индикатор за ниво на вода, AutoSelect систем на пареа
   Тежина
   2,7 kg

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER

   2 други производи во иста категорија:

   Чистач на пареа 1600W 350ml BLACK+DECKER

   7.999 ден.
   со ДДВ