Iskra IX-CS07 X-cross Батериска циркуларна пила
   Iskra IX-CS07 X-cross Батериска циркуларна пила
   Iskra IX-CS07 X-cross Батериска циркуларна пила
   Iskra IX-CS07 X-cross Батериска циркуларна пила

   Iskra IX-CS07 X-cross Батериска циркуларна пила

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

   АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

   • Напон: 20V

   • Без оптоварување вртежи во минута: 3800 / мин

   • Дијаметар на сечилото: ø 136 mm

   • Длабочина на сечење на 90 ° (максимум): 38 mm

   • Длабочина на сечење на 45 ° (максимум): 28 mm

   • Гумена рачка

   • Прилагодлива заштита

   • Димензии на пакувањето (во мм): 295 (L) x 165 (W) x 236 (H)

   • Нето тежина: 2 кг

   • Бруто тежина: 2,5 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042568414
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra IX-CS07 X-cross Батериска циркуларна пила

   6 други производи во иста категорија:

   Iskra IX-CS07 X-cross Батериска циркуларна пила

   3.999 ден.
   4.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ