Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила
   Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила

   Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 1500W

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • моќност: 1500W

   • Напон: 230-240V ~ 50Hz

   • нон-оптоварување вртежи во минута: 5800 врт / мин

   • Дијаметар на сечилото: ø 185 mm

   • длабочина на сечење на 90 ° (максимум): 67 mm

   • Длабочина на сечење на 45 ° (максимум): 43 мм

   • водење со ласер

   • Гумена рачка

   • Прилагодлива заштита

   • должина на кабелот: 2 m

   • Димензии на пакетот (во мм): 360 (L) x 245 (W) x 265 (H)

   • Нето тежина: 4,3 кг

   • Бруто тежина: 5,35 кг

   • 24 месеци гаранција 

   3830042567509
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила

   6 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила

   6.999 ден.
   со ДДВ