Прстен глодалка
   Прстен глодалка
   Прстен глодалка
   Прстен глодалка
   Прстен глодалка

   Прстен глодалка

   Напиши рецензија (0)
   275 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   За опуштено четкање

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Наменета за бебиња поголеми од 3 месеци.

   Долги елементи кои се дизјанирани за да можат да се дофатат задните заби

   Елементи наполнети со вода кои ја испуштаат свежината во подолг временски период која помага при болка на никнување на првите запчиња

   Површината на глодалката нежно ги масира непцата и вилицата.

   Разни материјали со различна цврстина за навикнување на децата за процесот на џвакање цврста храна.

   Разни површини за стимулација на инстинктот за детска гира и осетот за допир.

   Лесен ергономски облик, лесен за држење

   4437073
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Прстен глодалка

   6 други производи во иста категорија:

   Прстен глодалка

   275 ден.
   со ДДВ