Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци

   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци

   Напиши рецензија (0)
   245 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Првата стоматолошка цуцла која овозможува правилен притисок на запчињата на вашето дете.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Анатомскa цуцла направена од силикон.

   DentalProtection - заштита на чуствителни вилици

   DentalProphylaxe - спречување на неусогласување на забите и вилицата.

   DentalBalance - притисок за зајакнување на мускулите.

   Дизајнирана за совршено вклопување во секоја фаза на развојот на бебето.

   Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток.

   Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

   4431800
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци

   6 други производи во иста категорија:

   Nip - Miss Denti силикон цуцла - 5-13 месеци

   245 ден.
   со ДДВ