Даска од стакло за сецкање ZELLER 26256
   Даска од стакло за сецкање ZELLER 26256

   Даска од стакло за сецкање ZELLER 26256

   Напиши рецензија (0)
   319 ден.
   399 ден.
   Заштеди 20%
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 30 х 20 CM

   Производител: Zeller

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   003580
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Даска од стакло за сецкање ZELLER 26256

   11 други производи во иста категорија:

   Даска од стакло за сецкање ZELLER 26256

   319 ден.
   399 ден.
   Заштеди 20%
   со ДДВ