IKEA FRYKEN Кутија со капак
   IKEA FRYKEN Кутија со капак
   IKEA FRYKEN Кутија со капак
   IKEA FRYKEN Кутија со капак
   IKEA FRYKEN Кутија со капак

   IKEA FRYKEN Кутија со капак

   Напиши рецензија (0)
   1.899 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот

   Материјал: морска трева

   Боја: морска трева 

   * Број во пакет: 3бр.

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 11 см

   Дијаметар: 20 см

   Бруто Тежина: 0,55 кг

   80328145
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA FRYKEN Кутија со капак

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA FRYKEN Кутија со капак

   1.899 ден.
   со ДДВ