IKEA FLADIS корпа
   IKEA FLADIS корпа
   IKEA FLADIS корпа
   IKEA FLADIS корпа
   IKEA FLADIS корпа
   IKEA FLADIS корпа
   IKEA FLADIS корпа

   IKEA FLADIS корпа

   Напиши рецензија (0)
   1.599 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот

   Материјал: морска трева, безбоен лак

   Боја: светло кафеава

   Димензии на производот:

   Висина: 32 см

   Дијаметар: 25 см

   Мин. висина: 18 см

   Димензии на пакетот:

   Должина: 15 см

   Дијаметар: 35 см

   Бруто тежина на апаратот: 0,27 кг

   60322173
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA FLADIS корпа

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA FLADIS корпа

   1.599 ден.
   со ДДВ