IKEA DROMMARE Огледало 16x50 см
   IKEA DROMMARE Огледало 16x50 см
   IKEA DROMMARE Огледало 16x50 см

   IKEA DROMMARE Огледало 16x50 см

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот

   Материјал: Акрилна пластика

   Боја: /

   Димензии на производот:

   Ширина: 16 см

   Висина: 50 см

   Димензии на пакетот

   Должина: 50 см

   Ширина: 16 см

   Бруто тежина: 0,17 кг

   50252397
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA DROMMARE Огледало 16x50 см

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA DROMMARE Огледало 16x50 см

   899 ден.
   со ДДВ