IKEA SIGNUM Хоризонтален кабелски канал
   IKEA SIGNUM Хоризонтален кабелски канал
   IKEA SIGNUM Хоризонтален кабелски канал

   IKEA SIGNUM Хоризонтален кабелски канал

   Напиши рецензија (0)
   699 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: челик

   Боја: сива

   Димензии на прозиводот:

   Должина: 70 см

   Ширина: 16 см

   Макс. тежина: 10 кг

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 86 см

   Ширина: 21 см

   Висина: 5 см

   Бруто тежина: 0,56 кг

   30200253
   48 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA SIGNUM Хоризонтален кабелски канал

   15 други производи во иста категорија:

   IKEA SIGNUM Хоризонтален кабелски канал

   699 ден.
   со ДДВ