IKEA BEKRAFTA Корниз за завеси
   IKEA BEKRAFTA Корниз за завеси
   IKEA BEKRAFTA Корниз за завеси

   IKEA BEKRAFTA Корниз за завеси

   Напиши рецензија (0)
   1.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: челик

   Боја: бела

   Димензии на производот:

   Макс. должина: 210 cm

   Макс. тежина: 5 kg

   Дијаметар: 19 mm

   Мин. должина: 120 см

   Димензии на пакетот:

   Должина: 116 cm

   Ширина: 9 cm

   Висина: 3 cm

   Бруто тежина: 0,97 kg

   ***Овој комплет за шипки за завеси вклучува прачка, украсни завршетоци, ѕидни држачи, држачи и поврзувачки делови за дополнителни шипки

   30489536
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA BEKRAFTA Корниз за завеси

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA BEKRAFTA Корниз за завеси

   1.890 ден.
   со ДДВ