IKEA TIPHEDE Тепих
   IKEA TIPHEDE Тепих
   IKEA TIPHEDE Тепих
   IKEA TIPHEDE Тепих
   IKEA TIPHEDE Тепих
   IKEA TIPHEDE Тепих
   IKEA TIPHEDE Тепих

   IKEA TIPHEDE Тепих

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: 100% памук

   Боја: беж

   Димензии на производот

   Должина: 180 см

   Ширина: 120 см

   Дебелина: 2 мм

   Површина: 2,16 м2

   Димензии на пакетот

   Должина: 40 см

   Ширина: 33 см

   Висина: 7 см

   Бруто тежина: 1,81 кг

   40456757
   13 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA TIPHEDE Тепих

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA TIPHEDE Тепих

   1.190 ден.
   со ДДВ