Pharma Hyaluron Volume Lip Booster - розе
   Pharma Hyaluron Volume Lip Booster - розе

   Pharma Hyaluron Volume Lip Booster - розе

   Напиши рецензија (0)
   487 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Фарма хијалурон волуме лип бустер розе 7 ml. За меки, сјајни, полни и неодоливи усни!

   Со текот на годините, меките и чувствителни усни стануваат особено затегнати и се појавуваат брчки на усните.

   Комбинација од хијалуронска киселина и липиди ја негуваат кожата ги прават усните меки и мазни давајќи им зголемен волумен и чувство на долготрајна нега.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   За меки, сјајни, полни и неодоливи усни!

   Со текот на годините, меките и чувствителни усни стануваат особено затегнати и се појавуваат брчки на усните.

   Комбинација од хијалуронска киселина и липиди ја негуваат кожата ги прават усните меки и мазни давајќи им зголемен волумен и чувство на долготрајна нега.

   Состав:

   • Комбинација од хијалуронска киселина и липиди делува како козметички дермален филтер кој со директна примена на усните брзо продираат во кожата, ги полни и опушта фините бори на усните и микрорелјефните клетки на кожата, давајќи им на усните волумен, воедно ги овлажнува и негува.

   • Комплекс од состојки против брчки кои ја подобруваат колагената структура, правејќи ги усните полни и мазни.

   • Ментол е основна состојка на есенцијално масло од пеперминт, ги освежува и разладува усните.

   Достапни се во две бои.

   Начин на употреба:

   Се нанесува на усните барем 2 пати дневно. Даваат благ сјај и нежна боја на усните. Потребно е да се почека 5 до 10 минути и по желба од горе да се нанесе саканиот кармин во одредена нијанса.

   BOOSTER2

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Pharma Hyaluron Volume Lip Booster - розе

   2 други производи во иста категорија:

   Pharma Hyaluron Volume Lip Booster - розе

   487 ден.
   со ДДВ