Сет кујна во куферче розева
   Сет кујна во куферче розева
   Сет кујна во куферче розева
   Сет кујна во куферче розева
   Сет кујна во куферче розева

   Сет кујна во куферче розева

   Напиши рецензија (0)
   900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет кујна во куферче која лесно се расклопува и монтира.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сет кујна во куфер која лесно се расклопува и монтира. Составена е од рингла која при вклучување свети и испушта звук на варење и вриење. Се подесува звукот на ринглата. Производот е составен од садови за готвење, прибор за јадење и зеленчук. Не зафаќа простор бидејќи лесно се склопува во куферче.

   Кујната користи 3x1.5V АА батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот: 45x38x23,5 cm.

   Димензии на пакувањето: 22x28x10 cm.

   30882
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет кујна во куферче розева

   16 други производи во иста категорија:

   Сет кујна во куферче розева

   900 ден.
   со ДДВ