Сет воз
   Сет воз
   Сет воз
   Сет воз
   Сет воз
   Сет воз
   Сет воз
   Сет воз

   Сет воз

   Напиши рецензија (0)
   1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Реалистичен воз со стаза составена од 41 парче.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Реалистичен воз со стаза составена од 41 парче.

   • Овој сет нуди бесконечна забава за вашите дечиња. Освен тоа оваа играчка придонесува за подобрување на фините моторни вештини, подобрување на интеракцијата родител - дете, подобрување на имагинацијата и концентрацијата.

   • Вагонот со шините се поврзуваат со помош на магнет. Возот се движи напред и назад.

   • Прекрасен тунел низ кој поминува возот и сообраќајни знаци. Семафор кој свети црвено и зелено.

   • Освен тоа може да се направат повеќе стази во зависнот од желбата.

   • Производот користи 1x1,5V AA батерија која не е вклучена во пакувањето.

   • Димензии на пакувањето: 41x29x10 cm.

   • Димензии на производот: 50x25 cm.

   32303
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет воз

   16 други производи во иста категорија:

   Сет воз

   1.000 ден.
   со ДДВ