Сет алат во корпа
   Сет алат во корпа
   Сет алат во корпа
   Сет алат во корпа
   Сет алат во корпа

   Сет алат во корпа

   Напиши рецензија (0)
   850 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ова нека биде првиот сет за алат со кој ќе си играат и вежбаат вашите момчиња.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сет играчка со висока симулација споредлив со реални производи

   Сетот се состои од бормашина, крстач, затегач, секира, клуч, пила и штрафови.

   Производот е наменлив за деца над 3 години.

   Димензии на производот: 8x10x7 cm.

   Димензии на пакувањето: 24x18x13 cm.

   32428
   46 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет алат во корпа

   16 други производи во иста категорија:

   Сет алат во корпа

   850 ден.
   со ДДВ