Барбика со чевли
   Барбика со чевли
   Барбика со чевли
   Барбика со чевли
   Барбика со чевли
   Барбика со чевли
   Барбика со чевли

   Барбика со чевли

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Влезете заедно со барбиката во светот на бајките.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот содржи барбика, 6 пара чевли, 2 ташни и чешел.

   Производот е наменет за деца над 3 години.

   Димензии на производот: 9x29x4 cm.

   Димензии на пакувањето: 25x33x5 cm.

   32453
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Барбика со чевли

   16 други производи во иста категорија:

   Барбика со чевли

   450 ден.
   со ДДВ