Сет бања со кукла
   Сет бања со кукла
   Сет бања со кукла
   Сет бања со кукла
   Сет бања со кукла
   Сет бања со кукла
   Сет бања со кукла

   Сет бања со кукла

   Напиши рецензија (0)
   1.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сетот се состои од бања, барбика мала и голема, фигаро, wc школка, шампон и корпа за облека.

   Производот користи 3x1.5V AA батерии кои на се вкучени во пакувањето.

   Димензии на пакувањето: 35x34x20 cm.

   32451
   23 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет бања со кукла

   16 други производи во иста категорија:

   Сет бања со кукла

   1.700 ден.
   со ДДВ