Барби со велосипед
   Барби со велосипед
   Барби со велосипед
   Барби со велосипед
   Барби со велосипед
   Барби со велосипед

   Барби со велосипед

   Напиши рецензија (0)
   950 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Влезете заедно со барбиката во светот на бајките.

   Производот содржи барбика, велосипед, букет, корпа за велосипед, млеко, сок, балони и кацига за глава.

   Производот е наменет за деца над 3 години.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот: 8x29x10 cm.

   Димензии на пакувањето: 30x30x8 cm.

   32450
   73 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Барби со велосипед

   16 други производи во иста категорија:

   Барби со велосипед

   950 ден.
   со ДДВ