Бебе со хранилка
   Бебе со хранилка
   Бебе со хранилка
   Бебе со хранилка
   Бебе со хранилка

   Бебе со хранилка

   Напиши рецензија (0)
   950 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

   Сетот се состои од бебе, хранилка, патче, тањирче, лажица, вилушка и шише.

   Бебето користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

   Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тато.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на пакувањето: 42x39x10 cm.

   Димензии на производот: 27x26x20 cm.

   32446
   12 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бебе со хранилка

   16 други производи во иста категорија:

   Бебе со хранилка

   950 ден.
   со ДДВ