Бебе со количка
   Бебе со количка
   Бебе со количка
   Бебе со количка
   Бебе со количка
   Бебе со количка

   Бебе со количка

   Напиши рецензија (0)
   1.450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

   Сетот се состои од бебе, количка, патче, шампон и течен сапун.

   Бебето користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

   Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тато.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на пакувањето: 32x64x11 cm.

   Димензии на производот: 27x54x42 cm.

   32445
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бебе со количка

   16 други производи во иста категорија:

   Бебе со количка

   1.450 ден.
   со ДДВ