Бебе со корпа
   Бебе со корпа
   Бебе со корпа
   Бебе со корпа
   Бебе со корпа

   Бебе со корпа

   Напиши рецензија (0)
   1.450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

   Сетот се состои од бебе, шишенце со млеко, шишенце со сок, корпа, тањирче, лажичка, торба, виљушка и цуцла.

   Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

   Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тат

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на пакувањето: 53x36x10 cm.

   Димензии на производот: 17x31x7 cm.

   32443
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бебе со корпа

   16 други производи во иста категорија:

   Бебе со корпа

   1.450 ден.
   со ДДВ