Сет шминкерница голема
   Сет шминкерница голема
   Сет шминкерница голема
   Сет шминкерница голема
   Сет шминкерница голема
   Сет шминкерница голема

   Сет шминкерница голема

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Играчка со која вашето дете може да се забавува и да си игра секој ден.

   Сетот се состои од 41 парче во кое спаѓаат: алки, кармин, наочари, огледало, фен, течен сапун, венче, пегла за коса, фигаро, шнолки, прстен, фотоапарат, чешел, парфеми и сенки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот е наменлив за деца над 3 години.

   Димензии на производот: 46x55x26 cm.

   Димензии на пакувањето: 42x53x19 cm.

   32436
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет шминкерница голема

   16 други производи во иста категорија:

   Сет шминкерница голема

   2.590 ден.
   со ДДВ