Сет микрофон со сталак
   Сет микрофон со сталак
   Сет микрофон со сталак
   Сет микрофон со сталак

   Сет микрофон со сталак

   Напиши рецензија (0)
   700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Сетот се состои од микрофон и додатно кабелче за поврзување со МP3 плеер.

   • Наменет за караоке забава на едно или две дечиња кои ќе имаат можност да се забавуваат со часови.

   • Светлечки ефекти,копче on/off,кабелче за приклучок на микрофонот.

   • Висината на сталакот на микрофонот се прилагодува според висината на вашето дете 60-104 cm.

   • Производот користи 3x1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на кутијата: 36x21x7 cm.

   • Димензии на производот: 60x104 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   29154
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет микрофон со сталак

   16 други производи во иста категорија:

   Сет микрофон со сталак

   700 ден.
   со ДДВ