Сет микрофон со сталак 2 во 1
   Сет микрофон со сталак 2 во 1
   Сет микрофон со сталак 2 во 1
   Сет микрофон со сталак 2 во 1
   Сет микрофон со сталак 2 во 1
   Сет микрофон со сталак 2 во 1
   Сет микрофон со сталак 2 во 1
   Сет микрофон со сталак 2 во 1

   Сет микрофон со сталак 2 во 1

   Напиши рецензија (0)
   700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Микрофон наменет за караоке забава на вашите деца кои имаат можност сами да бираат музика од својот телефон.

   • Производот содржи мелодии, AUX кабелче за поврзување прку телефон, 2 микрофони и сталак чија висина може да се продолжи дури до 104 cm.

   • Производот е наменет за деца над 3 години.

   • Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 25x60x25 cm.

   • Димензии на пакувањето: 23x39x5 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   31318
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет микрофон со сталак 2 во 1

   16 други производи во иста категорија:

   Сет микрофон со сталак 2 во 1

   700 ден.
   со ДДВ