Сет кујна во куферче
   Сет кујна во куферче
   Сет кујна во куферче
   Сет кујна во куферче
   Сет кујна во куферче

   Сет кујна во куферче

   Напиши рецензија (0)
   1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет кујна во куферче која лесно се расклопува и монтира,за извонредна забава на вашите дечиња.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сет кујна во куфер која лесно се расклопува и монтира. Составена е од две рингли кои при вклучување светат и испуштаат звук на варење и на пржење и чешма. Производот е составен од 28 парчиња, има садови за готвење и прибор за јадење. Не зафаќа простор бидејќи лесно се склопува во куферче.

   Димензии на производот : 37x35x26cm.

   Димензии на пакувањето : 29x20x10 cm.

   31741
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет кујна во куферче

   16 други производи во иста категорија:

   Сет кујна во куферче

   1.000 ден.
   со ДДВ