Сет замок со огледало
   Сет замок со огледало
   Сет замок со огледало
   Сет замок со огледало
   Сет замок со огледало

   Сет замок со огледало

   Напиши рецензија (0)
   1.750 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Прекрасен куклен замок за принцеза за вашите девојчиња.

   Одлична играчка за игри со улоги.

   Овој замок ќе придонесе за развој на концентрацијата, фантазијата и имагинацијата.

   Производот испушта звучни и светлоносни ефекти.

   Користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот: 39x43x12 cm.

   Димензии на пакувањето: 44x50x15 cm.

   29218
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет замок со огледало

   16 други производи во иста категорија:

   Сет замок со огледало

   1.750 ден.
   со ДДВ