Сет за педикир на стапала
   Сет за педикир на стапала
   Сет за педикир на стапала
   Сет за педикир на стапала
   Сет за педикир на стапала
   Сет за педикир на стапала

   Сет за педикир на стапала

   Напиши рецензија (0)
   1.450 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Уживајте во овој одличен сет за педикир на стапала.

   Идеална играчка за масажа со меурчиња.

   Сетот се состои од различни додатоци за вашите девојчиња.

   Смирувачка и релаксирачка мелодија.

   Производот користи 4x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на пакувањето: 33x30x13 cm.

   Димензии на производот: 40x33x17 cm.

   32698

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет за педикир на стапала

   16 други производи во иста категорија:

   Сет за педикир на стапала

   1.450 ден.
   со ДДВ