Уживајте во овој одличен сет за педикир на стапала.

Идеална играчка за масажа со меурчиња.

Сетот се состои од различни додатоци за вашите девојчиња.

Смирувачка и релаксирачка мелодија.

Производот користи 4x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

Димензии на пакувањето: 33x30x13 cm.

Димензии на производот: 40x33x17 cm.

32698

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.