Фискална каса
   Фискална каса
   Фискална каса
   Фискална каса
   Фискална каса

   Фискална каса

   Напиши рецензија (0)
   1.150 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Играчка која е специјално дизајнирана за да обезбеди часови забава и стимулација, така што вашиот мал продавач навистина ќе се чуствува како дел од вашиот свет додека развива основни животни вештини.

   Оваа фискална каса е одличен начин за зајакнување на броењето и раните математички вештини: собирајте ги монетите и банкнотите, избројте ги сите и вежбајте пресметување, додајте ги трошоците за целата храна и вратете кусур.

   Со притискање на копчето на баркод читачот се испушта звук на титкање.

   Касата се отвара, со притискање на копчињата испушта звуци, на самата каса има калкулатор.

   Светлосни ефекти.

   Сетот се состои од фискална каса, банкоти и монети, платежна картичка и продукти.

   Димензии на производот: 27x12x14 cm.

   Димензии на пакувањето: 31x19x17 cm.

   32702
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фискална каса

   16 други производи во иста категорија:

   Фискална каса

   1.150 ден.
   со ДДВ