Сет слаткарница
   Сет слаткарница
   Сет слаткарница
   Сет слаткарница
   Сет слаткарница

   Сет слаткарница

   Напиши рецензија (0)
   1.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вашето девојче ќе ужива во бескрајните часови забава со оваа слаткарница.

   Играчка која е одличен начин за зајакнување на броењето и раните математички вештини кај децата.

   Фискалната каса содржи калкулатор.

   Има звучни и светлосни ефекти.

   Наменет за деца над 3 години.

   Производот користи 2x1.5V AA батерии во фискалната каса и 2x1.5V AA батерии во слаткарницата.

   Димензии на производот: 30x11x5 cm.

   Димензии на пакувањето: 21x33x6 cm.

   32727
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет слаткарница

   16 други производи во иста категорија:

   Сет слаткарница

   1.900 ден.
   со ДДВ