Авион на расклопување
   Авион на расклопување
   Авион на расклопување
   Авион на расклопување
   Авион на расклопување

   Авион на расклопување

   Напиши рецензија (0)
   1.450 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Играчка која ветува бескрајни часови забава и радост.

   Помага во развојот на имагинацијата и моторните вештини кај децата.

   Има звучни и светлосни ефекти.

   Авион кој можете лесно да го склопите и расклопите на брз начин.

   Наменет е за деца над 3 години.

   Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот: 40x32x10 cm.

   Димензии на пакувањето: 40x40x13 cm.

   32715
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Авион на расклопување

   16 други производи во иста категорија:

   Авион на расклопување

   1.450 ден.
   со ДДВ