Сет воз голем
   Сет воз голем
   Сет воз голем
   Сет воз голем
   Сет воз голем
   Сет воз голем
   Сет воз голем
   Сет воз голем

   Сет воз голем

   Напиши рецензија (0)
   1.850 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Реалистичен воз со стаза составена од 80 парчиња.

   • Овој сет нуди бесконечна забава за вашите дечиња. Освен тоа оваа играчка придонесува до подобрување на фините моторни вештини, подобрување на интеракцијата родител - дете, подобрување на имагинацијата и концентрацијата.

   • Вагонот со шините се поврзуваат со помош на магнет. Возот се движи напред и назад.

   • Прекрасен тунел и мост низ кој поминува возот, и сообраќајни знаци. Семафор кој свети црвено и зелено и испушта звуци.

   • 4 автомобили и сообраќајни знаци за допилителна забава.

   • Освен тоа може да се направат повеќе стази во зависнот од желбата.

   • Производот користи 1x1,5V AA батерија која не е вклучена во пакувањето.

   • Димензии на пакувањето: 52x35x8 cm.

   • Димензии на производот: 78x60x18 cm.

   32305
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет воз голем

   16 други производи во иста категорија:

   Сет воз голем

   1.850 ден.
   со ДДВ