Сет камион на Paw Patrol
   Сет камион на Paw Patrol
   Сет камион на Paw Patrol
   Сет камион на Paw Patrol
   Сет камион на Paw Patrol
   Сет камион на Paw Patrol
   Сет камион на Paw Patrol

   Сет камион на Paw Patrol

   Напиши рецензија (0)
   1.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет камион на Paw Patrol

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Отпатувајте во херојскиот свет на Paw Patrol заедно со овој камион.

   • Сетот се состои од 3 кученца, 3 автомобили и камион.

   • Има светлоносни и звучни ефекти.

   • Наменет е за деца над 3 години.

   • Производот користи 2x1.5V AAА батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 46x9x13 cm.

   • Димензии на пакувањето: 49x28x19 cm.

   32787
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет камион на Paw Patrol

   16 други производи во иста категорија:

   Сет камион на Paw Patrol

   1.800 ден.
   со ДДВ