Сет за гаража за животни
   Сет за гаража за животни
   Сет за гаража за животни
   Сет за гаража за животни
   Сет за гаража за животни
   Сет за гаража за животни
   Сет за гаража за животни
   Сет за гаража за животни

   Сет за гаража за животни

   Напиши рецензија (0)
   2.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет за гаража за животни

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Играчка за сите љубители на животните и нивната грижа кон животните.

   • Сетот се состои од 43 парчиња во кој спаѓаат: 3 животни, шампони, фен, ножички, чешел, шприц, храна за животните, машинка за стрижење која вибрира и испушта звук и чешма.

   • Производот е наменлив за деца над 3 години.

   • Димензии на производот: 50x57x29 cm.

   • Димензии на пакувањето: 43x53x19 cm.

   32435
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет за гаража за животни

   16 други производи во иста категорија:

   Сет за гаража за животни

   2.890 ден.
   со ДДВ