Сет воз на батерии
   Сет воз на батерии
   Сет воз на батерии
   Сет воз на батерии
   Сет воз на батерии
   Сет воз на батерии
   Сет воз на батерии
   Сет воз на батерии

   Сет воз на батерии

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет воз на батерии

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Воз на батерии кој ќе обезбеди бесконечна забава и радост.

   • Звучни и светлосни ефекти.

   • Сетот се состои од 1 локомотива на батерии, 4 вагони и 16 шини.

   • Наменет за деца над 3 години.

   • Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на пакувањето: 62x38x6 cm.

   33166
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет воз на батерии

   16 други производи во иста категорија:

   Сет воз на батерии

   1.690 ден.
   со ДДВ