Воз новогодишен
   Воз новогодишен
   Воз новогодишен
   Воз новогодишен
   Воз новогодишен
   Воз новогодишен
   Воз новогодишен

   Воз новогодишен

   Напиши рецензија (0)
   1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Воз новогодишен

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Подарете му супер новогодишна играчка на вашето дете.

   • Поттикнете ја нивната фантазија со овој забавен новогодишен сет.

   • Децата можат да создадат свои возбудливи авантури со овој сет воз со шини.

   • Повеќечасовна забава каде децата можат да импровизираат и менуваат форми.

   • Димензии на производот: 150x65 cm.

   • Димензии на пакувањето: 59x39x6 cm.

   33551
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Воз новогодишен

   16 други производи во иста категорија:

   Воз новогодишен

   1.400 ден.
   со ДДВ