Kaмион за ѓубре
   Kaмион за ѓубре
   Kaмион за ѓубре
   Kaмион за ѓубре
   Kaмион за ѓубре

   Kaмион за ѓубре

   Напиши рецензија (0)
   1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Kaмион за ѓубре

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Играчка која ветува бескрајни часови забава и радост.

   • Помага во развојот на имагинацијата и моторните вештини кај децата.

   • Има звучни и светлосни ефекти.

   • Сетот се состои од камион за ѓубре, 4 корпи за ѓубре и штрафцигер.

   • Наменет е за деца над 3 години.

   • Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 30x15x10 cm.

   • Димензии на пакувањето: 48x33x12 cm.

   32713
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Kaмион за ѓубре

   16 други производи во иста категорија:

   Kaмион за ѓубре

   1.300 ден.
   со ДДВ