Бокс вреќа
   Бокс вреќа
   Бокс вреќа
   Бокс вреќа
   Бокс вреќа

   Бокс вреќа

   Напиши рецензија (0)
   1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бокс вреќа

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Бокс вреќа која помага за подобрување на координацијата и прецизноста на вашето дете.

   • Одличен начин за вадење на неисцрпната детска енергија.

   • Сетот се состои од вреќа за бокс и ракавици.

   • Производот не користи батерии.

   • Димензии на производот: 21x76 cm.

   32518
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бокс вреќа

   16 други производи во иста категорија:

   Бокс вреќа

   1.200 ден.
   со ДДВ