Сет коцки воз Tом
   Сет коцки воз Tом
   Сет коцки воз Tом
   Сет коцки воз Tом
   Сет коцки воз Tом

   Сет коцки воз Tом

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет коцки воз Tом

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Составете ги различните коцки за иградба на возот и железничката станица и започнете со бесконечна забава.

   • Овој воз помага во подобрувањето на координацијата на рачињата и очите на децата, развој на моториката, креативноста и имагинацијата.

   • Се состои од 88 парчиња за изградба.

   • Наменет е за деца над 3 години.

   • Димензии на производот: 35x55x2 cm.

   • Димензии на пакувањето: 42x30x10 cm.

   32750
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет коцки воз Tом

   16 други производи во иста категорија:

   Сет коцки воз Tом

   1.190 ден.
   со ДДВ