Еднорог на батерии
   Еднорог на батерии
   Еднорог на батерии
   Еднорог на батерии
   Еднорог на батерии
   Еднорог на батерии

   Еднорог на батерии

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Еднорог на батерии

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Оваа супер симпатична играчка еднорог е вистински подарок за деца.

   • Еднорогот се движи и испушта звук на коњ.

   • Производот користи 3x1,5 AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 9x15x19 cm.

   • Димензии на пакувањето: 25x23x13 cm.

   33489
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Еднорог на батерии

   16 други производи во иста категорија:

   Еднорог на батерии

   1.990 ден.
   со ДДВ