Куче на батерии
   Куче на батерии
   Куче на батерии
   Куче на батерии
   Куче на батерии

   Куче на батерии

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Куче на батерии

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Оваа супер симпатична играчка куче е вистински подарок за деца.

   • Кучето се движи и испушта звуци.

   • Производот користи 3x1,5 AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 10x15x21 cm.

   • Димензии на пакувањето: 25x23x13 cm.

   33491
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Куче на батерии

   16 други производи во иста категорија:

   Куче на батерии

   1.990 ден.
   со ДДВ