Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии

   Диносаурус на батерии

   Напиши рецензија (0)
   1.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Диносаурус на батерии

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Со притискање на носот на диносаурусот, диносаурусот ќе почне да свири и да игра по ритамот на музиката.

   • Производот користи 4х1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 33cm.

   • Димензии на пакувањето: 36x26.5x18.5 cm.

   30120
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Диносаурус на батерии

   16 други производи во иста категорија:

   Диносаурус на батерии

   1.790 ден.
   со ДДВ