Диносаурус на далечинско
   Диносаурус на далечинско
   Диносаурус на далечинско
   Диносаурус на далечинско
   Диносаурус на далечинско

   Диносаурус на далечинско

   Напиши рецензија (0)
   1.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Диносаурус на далечинско

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Истражете го светот на диносаурусите со овој забавен диносаурус на батерии.

   • Диносаурсот се движи, игра, свети и испушта реалистични звуци.

   • Можност за борење со друг диносаурус.

   • Идеална играчка за вашите мали истражувачи.

   • Со оваа играчка вашето дете ќе ја подобри имагинацијата, концентрацијата и креативност.

   • Производот користи 3x1.5V AA батерии во диносаурусот и 2x1.5V AA батерии во далечинското кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на пакувањето: 49x25x17 cm.

   • Димензии на производот: 42x26x17 cm.

   33026
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Диносаурус на далечинско

   16 други производи во иста категорија:

   Диносаурус на далечинско

   1.790 ден.
   со ДДВ