Робот на батерии
   Робот на батерии
   Робот на батерии
   Робот на батерии
   Робот на батерии

   Робот на батерии

   Напиши рецензија (0)
   1.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Робот на батерии

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Робот со LED светла кој се движи со реалистични звуци на робот.

   • Ги забавува децата со неговото движење и поттикнува радост.

   • Различните бои на роботот му овозможуваат на детето во распознавање на истите.

   • Движењето и звуците на роботот помагаат во развивање на чувството за ориентација кај дечињата.

   • Содржи USB кабелче за полнење.

   • Производот користи 2x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 27x31x6 cm.

   • Димензии на пакувањето: 23x33x10 cm.

   32393
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Робот на батерии

   16 други производи во иста категорија:

   Робот на батерии

   1.790 ден.
   со ДДВ